KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177616
nr 1417 7616
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad AA, "Sommarparadis". Olja på pannå, 47x48, yttermått inklusive ram: 51x53 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 september 2021
kl 20:13:52
3/9 18:34:21
150 kr
6/9 17:10:47
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg